DATA DOMAIN

معرفی محصول

 Data Domain را می توان بسط پذیر ترین و  قابل اعتماد ترین Storage، در رده Cloud-Enabled دانست. Data Domain به شما این قدرت را می دهد که از اطلاعات خود در هرکجا که باشد به بهینه ترین حالت نگهداری کنید. این دستگاه حجم اطلاعات ای که نیاز به محافظت و بازگشت را دارند ۱۰ تا ۳۰ برابر کمتر می کند و این فضای ذخیرشی می تواند تا ۸۶.۴PB  در یک سیستم برای مدت زمان طولانی گسترش پیدا کند. به علاوه  Throughput این دستگاه تا ۵۸.۷TB/hour  توانایی انجام backup  در مدت کمتر و بازیابی سریع تر و مطمئن تر را به شما می دهد. سیستم عامل Data Domain، و یا (Data Domain Operating System- DD OS) مغز متفکر پشت این دستگاه است که باعث شده این دستگاه در این صنعت به مطمئن ترین دستگاه محافظ ذخیره ساز با قابلیت Cloud تبدیل شود.

 EMC یکی از شرکت های پیشرو در حوزه ذخیره سازی است که با استناد به جوایز و رتبه بندی های سالیانه، قابل تایید است. برخی از برتری های این شرکت به شرح زیر می باشد:

  • در سال ۲۰۱۲ در رتبه بندی فروشنده های حاضر در بازار ،  EMC به عنوان یکی از موفق ترین ها در استراتژی کلی شرکت ، پیشرو بودن نسبت به رقبا و میزان سهم در بازار معرفی شده است.
  • بر اساس سایت رسمی Gartner  هیچ شرکت دیگری در این صنعت نتوانسته رتبه ی بالاتری نسبت به VCE  شرکت EMC از مجموع نوآوری و توانایی اجرا آن در دسته Integrated Systems  بدست بیاورد.
  • همچنین در سال ۲۰۱۵ در دسته بندی General-Purpose Disk Array  بنا بر اعلام سایت Gartner شرکت EMC  به عنوان نماینده ای پیشرو نسبت به رقبای خود در نمودار این سایت قرار گرفته است.
  • همچنین محصولات EMC  گواهی تضمین VMware  را داراست که مزیت اصلی و متفاوت نسبت به رقبای خود در امر ذخیره سازی است.

ویدئوی محصول

Why EMC

Data Domain را می توان بسط پذیر ترین و  قابل اعتماد ترین Storage، در رده Cloud-Enabled دانست. Data Domain به شما این قدرت را می دهد که از اطلاعات خود در هرکجا که باشد به بهینه ترین حالت نگهداری کنید. این دستگاه حجم اطلاعات ای که نیاز به محافظت و بازگشت را دارند ۱۰ تا ۳۰ برابر کمتر می کند و این فضای ذخیرشی می تواند تا ۸۶.۴PB  در یک سیستم برای مدت زمان طولانی گسترش پیدا کند.

آلبوم تصاویر DATA DOMAIN

محصولات مرتبط