EMC VNX Series

معرفی محصول

سری VNX انتخابی درست از قیمت مناسب، کارایی بالا، و فضای ذخیره سازی کافی، همراه با بیشترین پوشش از انواع حجم کاری است. VNX unified  همزمانی چندین حجم کاری و مدیریت منابع در محیط های غیرقابل پیش بینی IT را ممکن می سازد. با وجود این دستگاه ترکیب صحیح و ایده آل از سرعت، فضای ذخیره سازی و نرم افزارهای کاربردی را دارید. این دستگاه یک دید وسیع تر از حجم کاری Midrange به شما می دهد و به صورت بهینه برای محیط های مجازی و Cloud طراحی شده است. از دیگر ویژگی های این سری انعطاف در استفاده از Flash  به صورت ترکیبی برای بالا بردن سرعت کارکرد است. این دستگاه به صورت File  و Block می تواند سرویس بدهد و سری جدید VNX مشتمل بر ۶  نوع می باشد که تنوع آنها بر اساس تعداد اسلات ها ، توان پردازشی و حافظه داخلیشان  متغیر است.

  • یکپارچگی

سری VNX با قابلیت یکپارچگی می تواند سرویس در لایه File  و Block  را به صورت همزمان ارایه بدهد. این ویژگی منجر به سهولت در مدیریت این سری و کاهش هزینه ها می گردد.

  • Deduplication

محصولات EMC با بهره گیری از امکان حذف داده های تکراری و یا همان Deduplication  در لایه File  و Block باعث کاهش در مصرف فضای استفاده شده تا ۵۰ درصد می گردد که این مزیت باعث کاهش تعداد دیسک های فیزیکی و هزینه های مرتبط با آن می شود.

  •   MCx Multi-Core بازدهی بالا در پردازش های موازی

بهره گیری از تکنولوژی جدید Gain Flash and MCx ( Multi-core Optimization )  این امکان را می دهد تا در زمان پردازش و تراکنشهای بالا به بازدهی ۴ برابری برسیم که این امر باعث کاهش Latency  در نرم افزار هایی مانند پایگاه داده می شود.

  • بهینه سازی خودکار داده بر روی دیسک ها

قابلیت بهینه سازی داده بر روی دیسک یا Storage Tiring  این امکان را فراهم می آورد تا بتوان داده هایی را که کمتر مورد استفاده قرار می گیرند را به دیسک های NL-SAS  با ظرفیت بالا منتقل نمود تا فضای بیشتری در اختیار دیسک های پرسرعت برای سرویس های حیاتی یا داده هایی که نیاز به  دسترسی با سرعت بالا دارند فراهم شود.

  • حفاظت اطلاعات

ارائه بالاترین سطح محافظت از اطلاعات بوسیله نرم افزار های ارائه شده و قابلیت بازگشت به قبل از نقطه شروع مشکل جهت تامین دسترسی مستمر به اطلاعات، محافظت از اطلاعات را می توان در سطوح مختلفی پیاده سازی نمود مانند محافظت از اطلاعات پایگاه داده یا فضای اختصاص یافته به سیستم با استفاده از تکنولوژی Snapshot  یا محافظت از اطلاعات در سطح همسان سازی و جا به جایی اطلاعات بین سایت اصلی و پشتیبان به صورت متمرکز. Mirror View  از قابلیت های همسان سازی،  جابه جایی و نگهداری اطلاعات به صورت Remote است که برای محافظت از اطلاعات در این سری استفاده می شود.

  • FAST Cache

استفاده از هاردهای پرسرعت به عنوان Cache  باعث می شود در هنگامی که Cache  های داخلی دستگاه پر شده اند به جای انتقال اطلاعات به هاردهای کم سرعت از این هاردهای اختصاص یافته استفاده بشود تا سرعت کلی با وجود پرشدن cache  دستگاه همچنان بالا باشد.

  • سایر ویژگی ها

به کار گیری CPU های سری جدید ۲۶۰۰ ( Intel E5 – Intel ) چند هسته ای و استفاده از هارد دیسک های SAS 6GB/S  از دیگر ویژگی های این سری است. همچنین EMC Unisphere باعث ساده تر شدن مدیریت دستگاه  و دسترسی راحتتر به این سری محصولات می شود.

ویدئوی محصول

Flash Storage Solutions with EMC

سری VNX انتخابی درست از قیمت مناسب، کارایی بالا، و فضای ذخیره سازی کافی، همراه با بیشترین پوشش از انواع حجم کاری است. VNX unified همزمانی چندین حجم کاری و مدیریت منابع در محیط های غیرقابل پیش بینی IT را ممکن می سازد. با وجود این دستگاه ترکیب صحیح و ایده آل از سرعت، فضای ذخیره سازی و نرم افزارهای کاربردی را دارید. این دستگاه یک دید وسیع تر از حجم کاری Midrange به شما می دهد.

آلبوم تصاویر VNX Series

محصولات مرتبط