RECOVERPOINT

معرفی محصول

  EMC RecoverPoint راهکاری مناسب برای Data Replication قرینه به صورت محلی و یا از راه دور می باشد. این محصول همچنین امکان محافظت دائمی دارد به این معنی که امکان بازگشت به هر نقطه ای از زمان وجود خواهد داشت. همچنین می تواند بخش کاملی از استراتژی مدیریت چرخه ی زندگی داده های مجتمع باشد، که کارایی و فرایند بازیابی بحران را بهبود می بخشد، از بین رفتن اطلاعات را کاهش می دهد و زمان بازیابی داده ها در صورت بروز بحران را کاهش می دهد. با توانایی بالا در Compression و Deduplication و الگوریتم بسیار پیشرفته انتقال اطلاعات می تواند سرعت Data Replication  را بالا برده باعث امنیت بالاتر و صرفه جویی در زمان خواهد شد.

 EMC یکی از شرکت های پیشرو در حوزه ذخیره سازی است که با استناد به جوایز و رتبه بندی های سالیانه، قابل تایید است. برخی از برتری های این شرکت به شرح زیر می باشد:

  • در سال ۲۰۱۲ در رتبه بندی فروشنده های حاضر در بازار ،  EMC به عنوان یکی از موفق ترین ها در استراتژی کلی شرکت ، پیشرو بودن نسبت به رقبا و میزان سهم در بازار معرفی شده است.
  • بر اساس سایت رسمی Gartner  هیچ شرکت دیگری در این صنعت نتوانسته رتبه ی بالاتری نسبت به VCE  شرکت EMC از مجموع نوآوری و توانایی اجرا آن در دسته Integrated Systems  بدست بیاورد.
  • همچنین در سال ۲۰۱۵ در دسته بندی General-Purpose Disk Array  بنا بر اعلام سایت Gartner شرکت EMC  به عنوان نماینده ای پیشرو نسبت به رقبای خود در نمودار این سایت قرار گرفته است.
  • همچنین محصولات EMC  گواهی تضمین VMware  را داراست که مزیت اصلی و متفاوت نسبت به رقبای خود در امر ذخیره سازی است.

ویدئوی محصول

Why EMC RecoverPoint

 EMC RecoverPoint راهکاری مناسب برای Data Replication قرینه به صورت محلی و یا از راه دور می باشد. این محصول همچنین امکان محافظت دائمی دارد به این معنی که امکان بازگشت به هر نقطه ای از زمان وجود خواهد داشت. همچنین می تواند بخش کاملی از استراتژی مدیریت چرخه ی زندگی داده های مجتمع باشد، که کارایی و فرایند بازیابی بحران را بهبود می بخشد.

آلبوم تصاویر Recoverpoint

محصولات مرتبط