EMC VNXe Series

معرفی محصول

مقرون به صرفه ترین دستگاه های ذخیره سازی EMC که جدید ترین امکانات و کارایی را با هزینه ای متوسط به ارمغان می آورد. امکانات بسیار قدرتمندی که تنها در سری های بالاتر و فوق پیشرفته VNX در دسترس می باشند؛ مانند :  FAST VP Auto-tiering, FAST Cache SSD caching, Fiber Chanel Host Connectivity, و MCx multicore optimization. امکان انتخاب میان Unified Storage و یا Block-Level Storage و همچنین امکان استفاده از Flash و یا استفاده ی ترکیبی از Flash و هارد دیسک با مدیریت کاملا خودکار وجود دارد.VNXe کارایی، سادگی، مقرون به صرفه بودن  و امکانات دیگر که سری VNX به آن ها معروف می باشد را داراست و با سادگی فوق العاده Unisphere  در کارکرد و ارتباطات یکپارچه می تواند پشتیبانی از سرویس های نسل آینده EMC را نیز برایتان به ارمغان بیاورد.از طریق نرم افزارهای همراه  این سری، می توان به  مدیریت، محافظت و ارائه  سرویس ساده تر دست یافت.

  • مقرون به صرفه بودن

VNXe قدرت EMC VNX های سری ۲ را داراست در حالی که فشرده شده، کارامدی مناسب و دارای سهولت در استفاده برای منابع محدود دپارتمان های فناوری اطلاعات طراحی شده است. VNXe  امکانات بسیار قدرتمندی را در اختیار می گذارد که تنها در سری های بالاتر و فوق پیشرفته VNX در دسترس می باشند همانند :  FAST VP auto-tiering, FAST Cache SSD caching, Fiber Chanel Host Connectivity و MCx multicore optimization . قابلیت پشتیبانی بیش از ۲۰۰ ماشین مجازی و ۲۵۰۰ کاربر Exchange و ۶۰۰ دسکتاپ مجازی در فضایی بسیار کوچک از ویژگی های بارز این محصول می باشد. سیستم VNXe  کارایی، سادگی، مقرون به صرفه بودن  و امکانات دیگر که سری VNX   به آن ها معروف می باشد را دارد . همچنین VNXe می تواند با سادگی فوق العاده در کارکرد Unisphere ، بوجود آوردن ارتباطات یکپارچه و پشتیبانی از سرویس های نسل آینده EMC ، را برای شما به ارمغان بیاورد.

  • ساده، کارآمد، محافظت شده

VNXe به ما این امکان را می دهد که در مدت زمان چند دقیقه آن را به عنوان SAN و یا NAS  تنظیم کنیم و همچنین به گونه ای طراحی شده است که مستقیمآ وارد ساختار مجازی و نرم افزاری شما شود و مجتمع با آن ها کار کند. این دستگاه اطلاعات شما را ذخیره و همچنین محافظت می کند در حالی که مجموع هزینه هایی که برای هر گیگابایت فضای ذخیره سازی و همچنین میزان I/O بالاتر باید بپردازید را پایین می آورد. همچنین VNXe به کمک ۲ کنترلر مجزا، Raid قابل انعطاف و به روز رسانی های یکپارچه(بدون قطعی) به گونه ای طراحی شده است که ۹۹.۹۹۹% در دسترس باشد.

  • یکپارچگی سری VNXe

با قابلیت یکپارچگی می تواند سرویس در لایه File  و Block  را به صورت همزمان ارایه بدهد. این ویژگی منجر به سهولت در مدیریت این سری و کاهش هزینه ها می گردد.

  • Deduplication

محصولات EMC با بهره گیری از امکان حذف داده های تکراری و یا همان Deduplication  در لایه File  و Block باعث کاهش در مصرف فضای استفاده شده تا ۵۰ درصد می گردد که این مزیت باعث کاهش تعداد دیسک های فیزیکی و هزینه های مرتبط با آن می شود.

  •   MCx Multi-Core بازدهی بالا در پردازش های موازی

بهره گیری از تکنولوژی جدید Gain Flash and MCx ( multi-core optimization )  این امکان را می دهد تا در زمان پردازش و تراکنشهای بالا به بازدهی ۴ برابری برسیم که این امر باعث کاهش Latency  در نرم افزار هایی مانند پایگاه داده می شود.

  • بهینه سازی خودکار داده بر روی دیسک ها

قابلیت بهینه سازی داده بر روی دیسک یا Storage Tiering  این امکان را فراهم می آورد تا بتوان داده هایی را که کمتر مورد استفاده قرار می گیرند را به دیسک های NL-SAS  با ظرفیت بالا منتقل نمود تا فضای بیشتری در اختیار دیسک های پرسرعت برای سرویس های حیاتی یا داده هایی که نیاز به  دسترسی با سرعت بالا دارند فراهم شود.

  • حفاظت اطلاعات

ارائه بالاترین سطح محافظت از اطلاعات بوسیله نرم افزار های ارائه شده و قابلیت بازگشت به قبل از نقطه شروع مشکل جهت تامین دسترسی مستمر به اطلاعات، محافظت از اطلاعات را می توان در سطوح مختلفی پیاده سازی نمود مانند محافظت از اطلاعات پایگاه داده یا فضای اختصاص یافته به سیستم با استفاده از تکنولوژی Snapshot  یا محافظت از اطلاعات در سطح همسان سازی و جا به جایی اطلاعات بین سایت اصلی و پشتیبان به صورت متمرکز.  Mirror view از قابلیت های همسان سازی، جابه جایی و نگهداری اطلاعات به صورت remote است که برای محافظت از اطلاعات در این سری استفاده می شود.

  • FAST Cache

استفاده از هاردهای پرسرعت به عنوان cache  باعث می شود در هنگامی که cache  های داخلی دستگاه پر شده اند به جای انتقال اطلاعات به هاردهای کم سرعت از این هاردهای اختصاص یافته استفاده بشود تا سرعت کلی با وجود پرشدن cache  دستگاه همچنان بالا باشد.

ویدئوی محصول

EMC VNXe Series Introduction

VNXe کارایی، سادگی، مقرون به صرفه بودن  و امکانات دیگر که سری VNX به آن ها معروف می باشد را داراست و با سادگی فوق العاده Unisphere  در کارکرد و ارتباطات یکپارچه می تواند پشتیبانی از سرویس های نسل آینده EMC را نیز برایتان به ارمغان بیاورد.از طریق نرم افزارهای همراه  این سری، می توان به  مدیریت، محافظت و ارائه  سرویس ساده تر دست یافت.

آلبوم تصاویر VNXe Series

محصولات مرتبط