HBA 2500 Series

Fiber Channel HBA 2500 Series

معرفی محصول

سری QLogic 2500  از آداپتورهای ۸Gb یکی از محصولات پیشرو در تکنولوژی Fibre Channel  است. این آداپتورها، نه تنها نیازهای امروز دیتا سنتر ها را با بهینه سازی توان مصرفی و مجازی سازی بهتر تامین می کنند بلکه، با حمایت از نسل قدیمی خود از تکنولوژی ۲Gb و  ۴Gb  هم پشتیبانی می کنند. علاوه بر این کارایی بالا، این سری از محصولات یکی از کمترین توان های مصرفی را دارا هستند و دارای تکنولوژی منحصر به فرد QLogic  در مدیریت توان اند. همچنین این سری برای مجازی سازی بهینه شده و دارای ویژگی های رقابت پذیر از جمله اطمینان پذیری بالا، دسترس پذیری پابدار، قابلیت سرویس دهی بهینه، امنیت بالا، مدیریت راحت و انتقال اتصالات سرور هستند. این سری در ۳ مدل کلی QLE2560  با یک پورت، مدل QLE2562  با دو پورت و مدل  QLE2564  با چهار پورت ارائه شده است.

  • کمترین توان مصرفی، یکی از ویژگی های منحصر به فرد این محصول کمترین مصرف توان به نسبت محصولات مشابه است.
  • این محصول برای محیط های مجازی بهینه شده است و دارای ویژگی های دیگر از جمله ، اطمینان پذیری، دسترس پذیری، و امنیت بیشتر و بالاتر است.
  •  میزان ۲۰۰۰۰۰ IOPS به ازای هر پورت بیشترین مقدار IOPS  برای این آداپتور است.
  •  ویژگی (Overlapping Protection Domains OPD) نیز علاوه بر تحقیق صحت ثبت داده ها، درستی مکان ثیت اطلاعات را نیز بررسی می کند.
  •  RoHS compliant به معنای سازگاری با تکنولوژی های قبلی و امکان ارائه سرویس به دستگاه های ۲Gb  و ۴Gb از نسل قبل خود است.

ویدئوی محصول

QLogic Adapter of Choice for Virtualization

شرکت Qlogic با هسته اصلی قدیمی خود بنام Aliso Viejo واقع در کالیفرنیای ایالت متحده آمریکا، به عنوان یک شرکت تولید کننده راهکار های شبکه سرورها، شبکه بستر ذخیره سازی اطلاعات و نرم افزار های شتاب دهنده می باشد. همچنین این شرکت به عنوان ارائه دهنده تجهیزات جهت مباحث مجازی سازی، همگرایی بسترها و تجهیزات و راهکارهای رایانش ابری به عنوان شریک تجاری بسیاری از برندهای معتبر نظیر  HP، IBM، EMC  و … مشغول به فعالیت در بازار می باشد.

Fiber Channel HBA 2500 Series

محصولات مرتبط