Fiber Channel HBA 2670 Series

Fiber Channel HBA 2670

معرفی محصول

سری QLogic 2670  Gen5  از Fiber Channel Adaptor 16 Gb  به عنوان یکی از کارا ترین Fibre Channel Adapter  هایی است با ویژگی هایی مانند Dual-Port بودن ،  Line-Rate بالا  و Throughput  معادل ۱۶Gbps  و با کمترین بهره برداری از CPU شناخته شده است . Gen 5 Fiber Channel  پیچیدگی های دیتا سنتر را از طریق راه اندازی ساختار شبکه ذخیره ساز  بر طرف کرده است به علاوه از ویژگی های قدرتمند مجازی سازی پشتیبانی می کند، و مدیریت ساده ای دارد. این محصول نسل آینده ساختار شبکه ای ذخیره ساز ها را با پشتیبانی گسترده از مجازی سازی و محیط های Cloud به همراه توانایی استفاده با کارایی بالا از Fibre Channel  و ذخیره سازSSD  را فراهم می کند. این ویژگی ها باعث کاهش هزینه و پیچیدگی ها می شود، در حالی که سرعت بالای ۱۶Gbps  باعث حذف مانع I/O  بر سر سرورهای  Multicore  و MultiProcessor  می شود. این سری در دو مدل QLE2670  با یک پورت و QLE2672  با دو پورت ارائه شده است.

  • ۱۶Gbps  برای هر port ماکزیمم thtouput  برای ترافیک SAN  است.
  • بیش از ۱.۲  میلیون IOPS باعث کاهش تاخیر در برنامه های پر دسترس و محیط های مجازی می شود.
  • High Availability و معماری ایزوله پورت برای پیش بینی ۱۰۰ درصد و کارایی گسترش پذیر و  قطعی از دیگر ویژگی های این محصول است.
  • کاهش هزینه های برق و سرمایش با استفاده کمتر از  PCI Express lanes  درمحیط  PCIe Gen3
  •  Overlapping Protection Domains (OPD)برای تضمین اطمینان پذیری در هنگام انتقال اطلاعات از و به PCI bus  و شبکه Fibre Channel
  • محافظت از پورت با معماری خاص “Port Isolation ” برای بالاترین اطمینان پذیری و گسترش پذیری
  • تا ۲ برابر بهتر از ۸Gb Fibre Channel  برای OLTP  و ۳۵ درصد بهتر در محیط های Data Warehousing
  • اطمینان پذیری، دسترس پذیری، و گسترش پذیری با طراحی I/OFlex   تغییر به ۱۰GbE Converged Network Adaptor  را امکان پذبر می سازد.

ویدئوی محصول

QLogic Adapter of Choice for Virtualization

شرکت Qlogic با هسته اصلی قدیمی خود بنام Aliso Viejo واقع در کالیفرنیای ایالت متحده آمریکا، به عنوان یک شرکت تولید کننده راهکار های شبکه سرورها، شبکه بستر ذخیره سازی اطلاعات و نرم افزار های شتاب دهنده می باشد. همچنین این شرکت به عنوان ارائه دهنده تجهیزات جهت مباحث مجازی سازی، همگرایی بسترها و تجهیزات و راهکارهای رایانش ابری به عنوان شریک تجاری بسیاری از برندهای معتبر نظیر  HP، IBM، EMC  و … مشغول به فعالیت در بازار می باشد.

Fiber Channel HBA 2670

محصولات مرتبط