Fiber Channel HBA 2690

Fiber Channel HBA 2690

معرفی محصول

سری QLogic 2690  Gen5   Enhancedاز Fiber Channel Adaptor 16 Gb  به عنوان یک مجموعه کامل از آداپتورهای  Single، Dual و Quad-port   است که برای Enterprise data center  هایی که نیاز به کارایی بالا FC،  مصرف بهینه برق، اطمینان پذیری و محافـظت برای محیط های مجازی و Cloud  های شخصی دارند، استفاده می شود.  این محصول بهترین در صنعت از لحاظ کارایی با بیش از ۲.۶ میلیون IOPS  ( تا ۶۵۰k IOPS  به ازای هر  Port) با بهترین  Load balanceو گسترش پذیری خطی کارایی به ازای هر پورت است.  طراحی Port-Isolation به ازای هر پورت یک مسیر مستقل برای داده فراهم می کند که از انتقال خطا و تداخل Firmware  به تمامی پورت ها جلوگیری می کند. و دارای کارایی قابل پیش بینی و گسترش پذیر بر روی تمام پورت هاست. سری ۲۶۹۰ از QLogic  از تکنولوژی QLogic StorFusion  پشتیبانی می کند که امکاناتی چون Diagnostic  برای port  ها، Provisioning  سریع و کارایی تضمین شده هنگامی که با Brocade Gen 5 FC fabric  ارتباط داشته باشد تامین می کند.  سری QLogic 2690 از آداپتورها امکان صرفه جویی در برق تا ۷۵ درصد به ازای هر پورت را داراست که قابل رقابت در کاهش Total Cost of Ownership (TCO)  است. همچنین StarPower امکان مدیریت برق را برای کاهش مصرف و کاهش Footprint  در دیتا سنتر فراهم می کند.

این محصول، پیشرو در صنعت FC  با کارایی بالا و با کمترین استفاده از CPU  و سخت افزار برای نسل بعدی با حجم کاری مجازی است.

از دیگر ویژگی های این محصول می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • ۱۶Gbps FC  به ازای هر پورت برای Bandwidth  بیشتر در ترافیک SAN و تاخیر کمتر برای ماکزیمم کردن استفاده از تکنولوژی AFA استفاده شده است.
  • کارایی بیشتر از Gen 5 FC قدیمی با ۶۵۰K IOPS  به ازای هر پورت ( بیش از ۱.۳میلیون IOPS  برای dual-port  و تا ۲.۶ میلیون برای quad-port) تامین شده است.
  • (Lower Operational Expenditures OPEX)  با ۷۵ درصد توان کمتر و ۷۵ درصد صرفه جویی در مصرف برق از دیگز ویژگی های این محصول است.
  • بهبود در TCO  با تکنولوژی StorFusion، که باعث Diagnostic  به صورت End-To-End  و Quality of Service  بهینه در هنگامی که با سویئچ های Brocade  پشتیبانی شده استفاده شوند، می شود.
  • High Availability و معماری ایزوله پورت برای پیش بینی ۱۰۰ درصد و کارایی گسترش پذیر و قطعی نیز برای این محصول پیش بینی شده است.
  • (Overlapping Protection Domains OPD)  برای تضمین اطمینان پذیری در هنگام انتقال اطلاعات از و به PCI bus  و شبکه Fibre Channel نیز در کنار دیگر قابلیت های این محصول قرار گرفته است.

ویدئوی محصول

QLogic Adapter of Choice for Virtualization

شرکت Qlogic با هسته اصلی قدیمی خود بنام Aliso Viejo واقع در کالیفرنیای ایالت متحده آمریکا، به عنوان یک شرکت تولید کننده راهکار های شبکه سرورها، شبکه بستر ذخیره سازی اطلاعات و نرم افزار های شتاب دهنده می باشد. همچنین این شرکت به عنوان ارائه دهنده تجهیزات جهت مباحث مجازی سازی، همگرایی بسترها و تجهیزات و راهکارهای رایانش ابری به عنوان شریک تجاری بسیاری از برندهای معتبر نظیر  HP، IBM، EMC  و … مشغول به فعالیت در بازار می باشد.

Fiber Channel HBA 2690

محصولات مرتبط