SAN Switch 300

معرفی محصول

Switch SAN کوچک، مقرون به صرفه همراه با توانایی های پیشرفته

دستگاه Brocade 300 SAN Switch دستگاهی میان رده با پشتیبانی از ۲۴ پورت با سرعت ۸GB/s در ابعاد کوچک ۱Unit است. امکان مدیریت آسان با کمک نرم افزار EZSwitchSetup و هماهنگی با Microsoft Simple SAN-Compatible از ویژگی های این محصول می باشد. با کمک توانایی Pay as you grow نیاز به صرف هزینه اضافی هنگام خربد دستگاه نمی باشد  و می توان بسته به نیاز و کارکرد دستگاه در هنگام نیاز با خرید لایسنس پورت های دیگر دستگاه را فعال نمود.

  • Increased Efficiency to Manage Business Growth

سوییچ ۳۰۰ Brocade به صورت قابل ملاحظه ای  کارایی های SAN  را بدون صرف هزینه ی اضافی بالا می برد. بر پایه ی ششمین نسل از تکنولوژی Brocade،  این سوییچ می تواند Throughput  های ۱، ۲، ۴و  ۸  را به صورت خودکار تشخیص دهد.

طراحی انقلابی آن باعث می شود تمامی این امکانات با مصرف انرژی بسیار پایین ۲.۵ وات به ازای هر پورت در دسترس باشد.

  • Pay-As-You Grow Scalability

Brocade 300  شامل ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری خلاقانه ای است که راه اندازی و مدیریت آن و همچنین یکپارچه سازی آن با دامنه ی وسیعی از  ساختار های را آسان می نمایید. با انعطاف پذیری بالا در توانایی هایی همانند  مقیاس پذیری در تقاضا از ۸ و ۱۶ و ۲۴ پورت به گونه ای که می توان از SFP  های ۴Gb استفاده نمود و در صورت نیاز می توان به ۸Gb ارتقا داد.

  • Backwared And Forward Compatibility

با وجود این توانایی می توان از این سوییچ در سناریو های متفاوت در کنار سوییچ های دیگر استفاده نمود . تواناییی ارتباط با سوییچ های قدیمی و جدید را دارا می باشد.

  • Superior Network Performance

Brocade 300  کارایی بسیار بالایی برای شما به ارمغان می آورد. با امکان فعال بودن همه ی پورت ها در حالت ۱و ۲ و ۴ و ۸ گیگابایت بر ثانیه  حداکثر تا ۱۹۶ Gbit/sec  Throughput  بدون تداخل فراهم می کند .

  •  Simplified Management

نصب و راه اندازی دستگاه Brocade 300 از طریق نرم افزار EZSwitchSetup و ویزارد های آن ساده سازی شده است،  و در نهایت با طی کردن فرایندی ۳ مرحله ای شامل اشاره و کلیک  عمل تنظیمات و مدیریت و … انجام پذیر می باشد.

  • A Better Way to Improve Business Operations

یکی از اصلی ترین مزایای ساختار های SAN  یکپارچه سازی منابع سخت افزاری می باشد. این مرکزی کردن سخت افزار ها کمک می کند به بالا بردن کارایی و پویایی کارمندان .

  • Traffic Measurment and Adaptive Networking

Brocade 300  امکان استفاده از Top Talkers که بخشی از مجموعه Brocade Advanced Performance Monitoring می باشد را پیشنهاد می دهد  و همچنین مجموعه ی کاملی از نرم افزار ها برای مدیریت کیفیت و کمیت شبکه .

ویدئوی محصول

Bringing Network Automation to IT Ops with Brocade

شرکت Brocade Communications Systems، یک شرکت تخصصی آمریکایی در حوزه محصولات بستر شبکه داده و بستر شبکه ذخیرش اطلاعات می باشد. محصولات این شرکت شامل سویچها و Director های شبکه های SAN، سوئیچهای مراکز داده،  Virtual Cluster Switching، مجازی سازی شبکه، ISP، سوئیچهای شبکه Enterprise & Campus Ethernet (LAN/ wireless LAN) ، مسیر یابهای شبکه های Wide Area Network، نرم افزار های امنیت داده بروی بستر شبکه، نرم افزار های Load Balancers ، آداپتورهای Fiber Channel و آداپتورهای FCoE می باشند که در سال ۲۰۱۲ بالاترین سهم فروش بازار SAN Switch در دنیا، در اختیار این شرکت بود.

آلبوم تصاویر SAN Switch 300

محصولات مرتبط