۵۸۰۲ | SAN Switch 5800

معرفی محصول

سری QLogic 5000  از سرور و ذخیره ساز ها  با سرعت ۴Gb و ۸Gb پشتیبانی می کند. این دستگاه در ساختار سریع SAN متصل شده و قابلیت های این ساختار را داراست. به علاوه شامل (Inter-Switch Link ISLs) است که Throughput  برابر با ۲۰Gbps  ایجاد می کند. این سوئیچ نه تنها کارایی که شما امروزه نیاز دارید را تامین می کند بلکه یک تغییر مسیر به سرعت ۸Gb  برای ساختار آینده را به وجود آورده است. این دستگاه مقرون به صرفه با ۸پورت Fabric با سرعت ۸Gb به همراه ۴ عدد پورت فعال ۱۰Gb جهت اتصال Stack می باشد. این تعداد قابل افزایش به ۲۰ پورت ۸Gb و در کل ۲۴ پورت ( با احتساب پورتهای Stack ) نیز می باشد. این سری دارای ۲ مدل یکی به صرفه تر و با یک Power Supply  بنام مدل ۵۸۰۰ و دیگری با اطمینان پذیری بالاتر و با  Dual Power Supply بنام ۵۸۰۲ می باشد.

  • دارای پورت های ۸Gb  با قیمتی مقرون به صرفه است، این پورت ها قابل استفاده با دستگاه های ۴Gb  و  ۲Gb نیز هستند.
  • دارای پورت های ۱۰Gb  Stacking ،  که همواره روشن هستند، و هزینه اضافه برای راه اندازی شبکه ذخیره ساز ندارد.
  •  ۲۰Gb پهنای باند برای ISL، این ویژگی از این محصول ارائه خدمات برای نسل پرسرعت تر سوئیچ ها را آماده و ساده تر کرده است.
  • پشتیبانی از NPIV  برای محیط های مجازی، این محصول از NPIV  بهره می برد که باعث استفاده بهتر آن در محیط های مجازی می شود.
  • این دستگاه گسترش پذیری، تطابق پذیری بالا، پایداری بیشتر و قابلیت Extension را دارار است، این ویژگی ها باعث صرفه جویی در هزینه ها  برای تهیه یک محصول با این تمامی این ویژگی ها می شود.
  • نصب، راه اندازی و مدیریت راحتتر ؛ این امر توسط محیط هایی همچون Quick Tools میسر می شود که یک GUI  بر روی Borad  است. به علاوه دارای CLI  نیز هست.

با در نظر گرفتن تمامی ویژگی های بالا، این محصول مقرون به صرفه ترین و کارا ترین  SAN switch  موجود در حال حاضر است.

ویدئوی محصول

QLogic Adapter of Choice for Virtualization

شرکت Qlogic با هسته اصلی قدیمی خود بنام Aliso Viejo واقع در کالیفرنیای ایالت متحده آمریکا، به عنوان یک شرکت تولید کننده راهکار های شبکه سرورها، شبکه بستر ذخیره سازی اطلاعات و نرم افزار های شتاب دهنده می باشد. همچنین این شرکت به عنوان ارائه دهنده تجهیزات جهت مباحث مجازی سازی، همگرایی بسترها و تجهیزات و راهکارهای رایانش ابری به عنوان شریک تجاری بسیاری از برندهای معتبر نظیر  HP، IBM، EMC  و … مشغول به فعالیت در بازار می باشد.

۵۸۰۲ | SAN Switch 5800

محصولات مرتبط