SAN Switch 6505

معرفی محصول

Switch SAN ۶۵۰۵  دستگاه میان رده انعطاف پذیر با کاربری آسان

دستگاه Brocade 6505 SAN Switch دستگاهی میان رده با پشتیبانی از ۲۴ پورت با سرعت ۸GB/s در ابعاد کوچک ۱Unit است. امکان مدیریت آسان با کمک نرم افزار EZSwitchSetup و هماهنگی با Microsoft Simple SAN-Compatible از ویژگی های این محصول می باشد. امکان Upgrade بدون قطعی؛به دلیل Dual Controller  بودن دستگاه  و همچنین Dual Power  بودن آن. با کمک توانایی Pay As You Grow نیاز به صرف هزینه اضافی هنگام خربد دستگاه نمی باشد  و می توان بسته به نیاز و کارکرد دستگاه در هنگام نیاز با خرید لایسنس پورت های دیگر دستگاه را فعال نمود. همچنین این رده به یک سیستم مانیتورینگ پیشرفته در درون خود مجهز شده است.

  • Increased Efficiency to Manage Business Growth

سوییچ ۶۵۰۵  Brocade به صورت قابل ملاحظه ای  کارایی های SAN  را بدون صرف هزینه ی اضافی بالا می برد. بر پایه ی ششمین نسل از تکنولوژی Brocade،  این سوییچ می تواند Throughput  های ۱، ۲، ۴و  ۸  را به صورت خودکار تشخیص دهد  و از آن ها پشتیبانی به عمل می آورد.

مصرف برق پایین ۳.۳ وات به ازای هر پورت.

  • Exceptional Price/Performance for Growing SAN Workloads

Brocade 6505   قیمت مناسب و رقابتی را همراه با throughput  بالا فراهم می آورد. که مجموعآ ۳۸۴ Gbps  در حالت Full-Duplex . همچنین هر کدام از ۸ پورت آن می تواند به صورت Trunk برای ارتباط میان سوییچ ها استفاده شود. و پهنای باند ۱۲۸ گیگابایت را فراهم خواهند آورد.

  • Industry-Leading Technology That Is Flexible, Simple,  and Easy to Use

Brocade 6505  استفاده از تکنولوژی fibre channel 5  که به عنوان پیشرو در صنعت استفاده می شود را امکان پذیر می سازد .

  • A Building  Block for Virtualized, Private Cloud Storage

این دستگاه نوعی از بلاک ها را فراهم می کند که برای ساختار های Virtualization  امروزه  بسیار کاربرد دارد  که باعث راحتی مجازی سازی بستر سرور ها و همچنین آسان تر شدن راه اندازی سیستم های VDI خواهد شد.

  • Simplified Management

نصب و راه اندازی دستگاه Brocade 300 از طریق نرم افزار EZSwitchSetup و ویزارد های آن ساده سازی شده است . و در نهایت با طی کردن فرایندی ۳ مرحله ای شامل اشاره و کلیک  عمل تنظیمات و مدیریت و … انجام پذیر می باشد.

  • A Better Way to Improve Business Operations

یکی از اصلی ترین مزایای ساختار های SAN  یکپارچه سازی منابع سخت افزاری می باشد. این مرکزی کردن سخت افزار ها کمک می کند به بالا بردن کارایی و پویایی کارمندان .

  • Traffic Measurment and Adaptive Networking

ارائه ی مجموعه ی کاملی برای مانیتورینگ شبکه به منظور پیشگیری از قطعی و خطایابی ساده تر  مانند:  Forward Error Correction, Brocade Network Advisor , Brocade Global Services  Maximizing Investments

ویدئوی محصول

Bringing Network Automation to IT Ops with Brocade

شرکت Brocade Communications Systems، یک شرکت تخصصی آمریکایی در حوزه محصولات بستر شبکه داده و بستر شبکه ذخیرش اطلاعات می باشد. محصولات این شرکت شامل سویچها و Director های شبکه های SAN، سوئیچهای مراکز داده،  Virtual Cluster Switching، مجازی سازی شبکه، ISP، سوئیچهای شبکه Enterprise & Campus Ethernet (LAN/ wireless LAN) ، مسیر یابهای شبکه های Wide Area Network، نرم افزار های امنیت داده بروی بستر شبکه، نرم افزار های Load Balancers ، آداپتورهای Fiber Channel و آداپتورهای FCoE می باشند که در سال ۲۰۱۲ بالاترین سهم فروش بازار SAN Switch در دنیا، در اختیار این شرکت بود.

آلبوم تصاویر SAN Switch 6505

محصولات مرتبط