SAN Switch 6510

معرفی محصول

SAN Switch انعطاف پذیر با سادگی در استفاده برای فضای Storage ابری خصوصی

برای همگام شدن با سرعت رشد و پیشرفت نیاز های کسب و کار ، Datacenter  ها در زمان گذار به ساختار های کاملا مجازی بر بستر Private Cloud Storage می باشند.این رویکرد باعث ترقیب سازمان ها، به یکپارچه سازی و ساده سازی منابع فناوری اطلاعات می شود، که این مهم خود، چابکی بیشترو سرمایه و مخارج کمتری را باعث خواهد شد. اما مجازی سازی مشکلات خاص خویش را دارد. Data Center باید متناسب با افزایش حجم انفجاری داده ها و تغییرات پویایی که محیط مجازی باعث اش می شود هماهنگ باقی بماند.انتخاب محیط شبکه ی درست، کلید رسیدن به این مهم و منافع نهفته در آن می باشد.دستگاه سوییچ Brocade 6510  پاسخگوی نیاز های چنین محیط های پیشرفته شبکه ای می باشد. با وجود پشتیبانی از آخرین نسل از تکنولوژی Fibre Channel (نسل پنجم) این دستگاه توانایی این را دارد که از ساختار های کاملا مجازی پشتیبانی کند. این دستگاه بگونه ای طراحی شده که برای فعالیت در حالت کاملا منعطف و مطمئن پاسخگو باشد. Brocade 6510 دستکاه سطح بالایی در کلاس Business  است که در پیکربندی های ۲۴ و ۳۶ و ۴۸ پورت قابل تهیه می باشد و همچنین سرعت های ۲، ۴، ۸، ۱۰، یا ۱۶ Gbps با طراحی کارامد Single Unit است.

  • Exceptional Price/Performance for Growing SAN Workloads

Brocade 6510   قیمت مناسب و رقابتی را همراه با   Throughputبالا فراهم می آورد. که مجموعآ ۷۶۸ Gbps  در حالت Full-Duplex . همچنین هر کدام از ۸ پورت آن می تواند به صورت Trunk برای ارتباط میان سوییچ ها استفاده شود. و پهنای باند۱۲۸  گیگابایت را فراهم خواهند آورد.

ویژگی-ها

  • Industry-Leading Technology That Is Flexible, Simple, and Easy to Use

Brocade 6510 به صورت پیش فرض شامل ۲۴ پورت که تا ۴۸ عدد قابل افزایش است

  •  A Building Block for Virtualized, Private Cloud Storage

این دستگاه نوعی از بلاک ها را برایمان فراهم می کند که برای ساختار های Virtualization  امروزه  بسیار کاربرد دارد  که باعث راحتی مجازی سازی بستر سرور ها و همچنین آسان تر شدن راه اندازی سیستم های VDI خواهد شد.

  •  Simplified Management

نصب و راه اندازی دستگاه Brocade 6510  از طریق نرم افزار EZSwitchSetup و ویزارد های آن ساده سازی شده است . و در نهایت با طی کردن فرایندی ۳ مرحله ای شامل اشاره و کلیک  عمل تنظیمات و مدیریت و … انجام پذیر می باشد.

  • A Better Way to Improve Business Operations

یکی از اصلی ترین مزایای ساختار های SAN  یکپارچه سازی منابع سخت افزاری می باشد. این مرکزی کردن سخت افزار ها کمک می کند به بالا بردن کارایی و پویایی کارمندان .

  • Traffic Measurment and Adaptive Networking

ارائه ی مجموعه ی کاملی برای مانیتورینگ شبکه به منظور پیشگیری از قطعی و خطایابی ساده تر  مانند:

 …, Forward Error Correction, Brocade Network Advisor , Brocade Global Services , Maximizing Investments

ویدئوی محصول

Bringing Network Automation to IT Ops with Brocade

شرکت Brocade Communications Systems، یک شرکت تخصصی آمریکایی در حوزه محصولات بستر شبکه داده و بستر شبکه ذخیرش اطلاعات می باشد. محصولات این شرکت شامل سویچها و Director های شبکه های SAN، سوئیچهای مراکز داده،  Virtual Cluster Switching، مجازی سازی شبکه، ISP، سوئیچهای شبکه Enterprise & Campus Ethernet (LAN/ wireless LAN) ، مسیر یابهای شبکه های Wide Area Network، نرم افزار های امنیت داده بروی بستر شبکه، نرم افزار های Load Balancers ، آداپتورهای Fiber Channel و آداپتورهای FCoE می باشند که در سال ۲۰۱۲ بالاترین سهم فروش بازار SAN Switch در دنیا، در اختیار این شرکت بود.

آلبوم تصاویر SAN Switch 6510

محصولات مرتبط