Sophos NGFW

معرفی محصول

Sophos  یک شرکت انگلیسی فعال در زمینه نرم افزار و سخت افزار های امنیتی میباشد که در سال ۱۹۸۵  توسط  Jan Hruska  و Peter Lammer تاسیس شد و در حال حاضر در  زمینه گسترش و تولید محصولات  امنیتی و ارتباطات endpoint  ، رمزنگاری ، امنیت شبکه ، امنیت در ایمیل ، امنیت در موبایل ها و UTM  ها  فعالیت میکند . تمرکز شرکت Sophos  روی ایجاد نرم افزار های امنیتی و عرضه آن ها برای شرکت ها و سازمان های  دارای  از ۱۰۰ تا ۵۰۰۰ سیت میباشد. شرکت Sophos  در حال حاضر عضو ۳ شرکت برتر در زمینه UTM  میباشد. فایروال های NGFW شرکت Sophos با نام XG  شناخته میشوند .

فایروال های نسل جدید شرکت سوفوس با نام XG-Firewall   شناخته میشوند که از ویژگی ها این فایروال میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

مدیریت آسان :

فایروال های سوفوس این امکان را فراهم میکنند که تمامی تنظیمات امنیتی در یک صفحه صورت گیرد که این کار باعث آسانی مدیریت و عیب یابی شببکه به هنگام بروز مشکل میشود .

سوفوس قابلیت های منحصر بفرد و جدیدی که فایروال های دیگر ندارند را ارائه کرده مثل ماژول security heartbeat  که امکان ارتباط میان endpoint security  و فایروال را در یک محصول پدید می آورد ، ماژول WAF ، AntiSpam ، رمزنگاری و … را بدون هزینه اضافی و تجهیزات سخت افزاری اضافی پدید می آورد .

Onbox report  :

این ماژول امکان گزارشگیری از تمامی node های شبکه را به صورت داخلی را فراهم میکند بدون اینکه نیاز به سرور و با storage  اضافی دیگری باشد .

استفتده از تکنولوژی fastPath packet optimization  : فایروال های نسل جدید سوفوس با استفاده از این تکنولوژی باعث افزایش  throughput  محصولات خود شده اند این تکنولوژی به همراه  تکنولوژی پردازشگر های چند هسته ایه شرکت اینتل باعث افزایش چشمگیر عملکرد و سرعت محصولات سوفوس شده اند .

سیستم مدیریت متمرکز :

شرکت سوفوس با استفاده از Sophos firewall manager  امکان مدیدیرت چندین فایروال شرکت سوفوس را از طریق یک کنسول مدیریتی فراهم میکند همچنین با استفاده از iView میتوان از  تمامی محصولات سوفوس و سایبروم گزارش گیری کرد.

فایروال های نسل جدید شرکت سوفوس با نام فایروال های  XG شناخته میشوند . این فایروال ها امکاناتی تظیر IPS  ، deep learning   ، dual engine AnitiVirus ،sandstorm ،  web protection  و  ssl inspection  را برای شرکت های فراهم میکنند .

ویدئوی محصول

SOPHOS Next Generation FireWall

فایروال های NGFW شرکت Sophos با نام XG  شناخته میشوند .

آلبوم تصاویر NGFW

محصولات مرتبط