سینولوژی Active Backup for Business

سینولوژی Active Backup for Business 2.1 را برای محافظت از Microsoft Hyper-V منتشر کرد.

در نوامبر سال ۲۰۱۹ سینولوژی با پشتیبانی از ماشین های مجازی مایکروسافت Hyper-V، با روزرسانی Active Backup for Business، یک راه حل پشتیبان گیری یکپارچه برای محافظت از Workload ها منتشر کرد. کاربران می توانند از رایانه های شخصی ویندوز، سرورهای فیزیکی، فایل سرورها و ماشینهای مجازی که روی VMware و Hyper-V کار می کنند، نسخه پشتیبان تهیه کنند.

ویژگی های اصلی عبارتند از:

  • پشتیبانی از: Hyper-V پشتیبان گیری از ماشین های مجازی که در Microsoft Hyper-V 2016 و ۲۰۱۹ کار می کنند بدون نصب هیچگونه Agent امکان پذیر است.
  • پشتیبانی ویندوز از سرور ۲۰۱۹: Active Backup for Business اکنون حفاظت از داده های سرور فیزیکی را با آخرین نسخه ویندوز سرور پشتیبانی می کند.
  • Event-triggered backup task برای: Windows PC وظایف پشتیبان گیری را می توان با رویدادهای خاص مانند screen lock رایانه، bootup و یا logout از سیستم انجام داد و از حفاظت از داده ها در هر سناریو اطمینان حاصل کرد.
  • برنامه پشتیبان گیری انعطاف پذیر: پشتیبانی از backup window configuration به شما اجازه می دهد شکاف های زمان موجود را برای انجام پشتیبان گیری های برنامه ریزی شده در ساعات خارج از اوج مشخص کنید.
  • Manual volume restore: انتخاب و یا بازیابی یک Backup Volume به هر دیسکی در PC ها و یا سرورهای فیزیکی زمانی که bare-metal recovery انجام می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *