Veritas NetBackup

معرفی محصول

NetBackup  اختصاصاً برای محافظت از بزرگترین و گسترده ترین محیط های دیتا سنتر ساخته شده است و مدت زیادی است که پیشرو در بازار Enterprise Backup  و  نرم افزار های Recovery  بوده است. این محصول توسط  تکنولوژی V-Ray  مهندسی شده است و توانسته ویژگی هایی که در Backupهایی قدیمی مرسوم بوده اند را در سیستم های مجازی نیز محقق کند. از دیگر ویژگی های برجسته این محصول، سهولت و یکپارچگی استفاده از آن است، به این صورت که یک کنسول واحد تمامی فعالیت های Backup  و Recovery را نمایش می دهد. نرخ رشد داده در صنعت IT  غیر قابل پیش بینی است، و معمولا از پیشرفت تکنولوژی برای پشتیبانی این اطلاعات سریعتر عمل می کند. با این حال این محصول می تواند با رشد داده ای که به سرعت  در صنعت IT  رخ می دهد خود را هماهنگ کند. به  این صورت که NetBackup بیش از دو برابر از نزدیکترین رقیب خود سریعتر عمل می کند.

  • جامع و فراگیر

NetBackup به عنوان یک راه حل برای حفاظت از داده ها، برای هر سرور، ذخیره ساز، دیتابیس، Hypervisor و برنامه هایی که به صورت Enterprise  استفاده می شوند، می تواند پشتیبانی بدهد.

  • گسترش پذیر

کارایی بالا، خودکار سازی منعطف، و مدیریت مرکزی بر اساس معماری چند لایه باعث شده NetBackup  بتواند با سرعت پیش روی نیازهای دیتا سنترهای مدرن Enterprise هماهنگ باشد.

  • به هم پیوسته

NetBackup  با تجهیزات متنوع Backup  تا Platform  های Big data ، در هم امیخته شده تا بتواند کارایی و اطمینان خاطر بیشتری فراهم کند. تکنولوژی OpenStorageTechnology (OST)  باعث شده این ادغام حتی با کارایی بیشتری برای Third-Party  های ذخیره ساز و راه حل های Snapshot  رخ بدهد.

  • خلاقانه

Netbackup  با پیشتاز بودن در بسیاری از حوزه ها از جمله Backup،  Recovery، Virtualization،  Deduplication،  و مدیریت Snapshot  ها توانسته با ارائه تکنولوژ های پیشرفته همواره در این بازار اولین باشد.  تاکنون هیچ نرم افزار Backup   جز NetBackup نتوانسته Best of VMworld  را برای چندین دفعه برنده شود.

  • ثابت

برای ده های متوالی، Netbackup  توانسته به عنوان یکی از معروفترین نرم افزار های محافظ دیتا سنتر های Enterprise  مطرح شود و توسط بسیاری از شرکت های برجسته در سطح Enterprise  نیز استفاده شده است.

ویدئوی محصول

Symantec’s New NetBackup 7.6

Symantec NetBackup  اختصاصاً برای محافظت از بزرگترین و گسترده ترین محیط های دیتا سنتر ساخته شده است و مدت زیادی است که پیشرو در بازار Enterprise Backup  و  نرم افزار های Recovery  بوده است. این محصول توسط  تکنولوژی V-Ray  مهندسی شده است و توانسته ویژگی هایی که در Backupهایی قدیمی مرسوم بوده اند را در سیستم های مجازی نیز محقق کند. از دیگر ویژگی های برجسته این محصول، سهولت و یکپارچگی استفاده از آن است.

آلبوم تصاویر Symantec NetBackup

محصولات مرتبط