VMware vCenter SRM

معرفی محصول

VMware Site Recovery Manager  پیشتاز در صنعت راه حل هایی است که دسترسی پایدار به نرم افزار ها و جا به جایی  سایت ها را در محیط Cloud  های شخصی فراهم می آورد. Site Recovery Manager  یک نرم افزار اتوماتیک است که با تکنولوژی Replication  در هم آمیخته شده تا یک مدیریت قانون محور و یک برنامه بازگشت هماهنگ را ارائه دهد. این موضوع باعث یک Recovery  ساده و مطمئن شده و جابه جایی ماشین های مجازی را بین سایت ها با کمترین هزینه و زمان تلف شده امکان پذیر می کند. Site Recovery Manager  از امکانات vSphere استفاده می کند و همچنین می تواند از مزایا معماری Software-Defined Data Center (SDDC)  بهره ببرد. به علاوه با سایر راه حل های VMware  از جمله VMware NSX  و VMware Virtual SAN  نیز هماهنگ است.

راه حل های قدیمی DR برای یک پروسه ی غیر اتوماتیک که معمولا نیازهای یک سازمان را پوشش نمی دادند، هزینه ی زیادی داشتند، این راه حل ها پیچیده و غیر قابل اعتماد وهمچنین وابسته بودند. استفاده از Site Recovery Manager  که یک ساختار سازمان یافته است، شامل مزایا و ویژگی های زیر است:

  • Recovery  سریع و قابل اطمینان

Site Recovery Manager  تمامی مراحل بازگشت به سایت را به صورت اتوماتیک انجام میدهد، تا هم کار Recovery  با بیشترین سرعت پیش برود و هم خطاهایی که در انجام این مراحل در حالت دستی رخ می دهد کمتر شود.

  • Recovery اتوماتیک از شبکه و تنظیمات امنیت       

Recovery Manager  با VMware NSX  در هم آمیخته شده و نیاز به تنظیمات دوباره IP  بر روی ماشین های Recover  شده را حذف کرده است. تنظیمات امنیتی نیز به همین طریق منتقل می شوند و از تنظیمات دوباره بعد از انجام Recovery  می کاهد.

  • جابه جایی برنامه ها بدون هیچ وقفه

Site Recovery Manager  می تواند به صورت زنده برنامه های بین دو سایت را منتقل کند.  این کار می تواند توسط یکی از روش های زیر انجام شود.

  • VSphere Replication

همتا سازی ماشین های مجازی با Recovery Point  به صورت قابل انعطاف توسط vSphere Replication

  • Array-based replication

به مشتریان اجازه می دهد تا با ویژگی های Storage  خود بتوانند یک راه حل بدون از دست دادن اطلاعات فراهم کنند.  این Replication  توسط Storage  انجام می شود.

  • مدیریت ساده و قانون مدار

Site Recovery Manager  یک مدیریت ساده و قانون مدار را با استفاده از در هم آمیخته شدن با تکنولوژی SDDC فراهم کرده است.

  •  Recovery Plans مرکزی

از طریق کنسول وب می توان یک برنامه برای ساخت و مدیریت بازگشت هزاران ماشین مجازی ایجاد کرد.  به علاوه می توان Datastore  های محافظت شده را مشخص و پروسه محافظت و عدم محافظت از ماشین های مجازی را به صورت اتوماتیک با اضافه کردن و حذف کردن Datastore  های مربوطه انجام داد.

  • تا ۵۰ درصد TCO  کمتر

Site Recovery Manager  میتواند به صورت قابل توجهی Total Cost of Ownership (TCO)  را از طریق مدیریت و تست اتوماتیک – که پیچیدگی های پروسه های غیر اتوماتیک را کاهش می دهد – کم کند. این در حالی است که بااستفاده از تکنولوژی از هزینه های اصلی ساختار Recovery  می کاهد.

ویدئوی محصول

Site Recovery Manager 6.1 Overview

VMware Site Recovery Manager پیشتاز در صنعت راه حل هایی است که دسترسی پایدار به نرم افزار ها و جا به جایی سایت ها را در محیط Cloud های شخصی فراهم می آورد. Site Recovery Manager یک نرم افزار اتوماتیک است که با تکنولوژی Replication در هم آمیخته شده تا یک مدیریت قانون محور و یک برنامه بازگشت هماهنگ را ارائه دهد.

VMware vCenter SRM

محصولات مرتبط